Notice: Only variables should be passed by reference in /home/www/janlasac.cz/domains/mmblog.cz/www/wp-content/themes/thevoux-wp/admin/ot-loader.php on line 329
About me - MM

About me

Jmenuji se Martina a je mi 21 let. Zlom v mém životě nastal před mými dvacátými narozeninami. Měla jsem těsně po maturitě, celé léto jsem brigádničila jako servírka a mou jedinou starostí bylo vlastně to, na jakou VŠ půjdu.  Den co den jsem chodila kolem stolu, kde ležely čtyři zápisové lístky a stále se nemohla rozhodnout, kam to vlastně nakonec nastoupím.

Byl pátek 4. září.

„Už mám tři dny zpoždění. To se běžně nestává“

, problesklo mi hlavou ráno.

Vstala jsem, načůrala do kelímku a udělala si těhotenský test, který měl už tak trochu „ po sezoně“. Vlastně jsem si říkala, že je to spíš taková sranda. Že stejně určitě nefunguje, když je prošlej. Kouzelný papírek jsem tedy po rysku ponořila, odložila na noční stolek a během dvouminutového čekání na výsledek jsem usnula, jakoby vlastně o nic nešlo. O dvě hodiny později mi zazvonil budík. Opět jsem vstala, udělala si snídani, a když jsem se vracela k posteli pro mobil, trochu ve mně hrklo.

Na první pohled bylo ale vše v pohodě. „Jedna čárka- planý poplach“, ulevilo se mi. Sedla jsem si na postel a zahleděla se trochu víc a….

„Ty vole!“

, vypadlo ze mě. Pak následovalo asi dalších sto padesát šest sprostých slov. Srdce mi bušilo, jako při šestnáctistovce na těláku. Jsem v tom!

A tak se nám, 5. května 2016, narodil krásný zdravý SYN Matyáš a ze mě se stala MÁMA. Každý den děkuju za tuhle příležitost, za tenhle dar. Člověk totiž až s dítětem zjistí, co je v životě opravdu důležité. Alespoň u mě to tak bylo.

Z vlastní zkušenosti vím, že to není vždy jednoduché a občas věci holt nejdou podle plánu. Nemá smysl přemýšlet nad tím, co bylo a nebylo, a co by bylo kdyby. Protože kdyby byly v prdeli ryby…no však to znáte. Důležité je umět se poprat s tím, co přijde.  Doufám, že náš příběh pro Vás bude inspirací a pokud se ocitnete v podobné situaci, nevěšte hlavu.

A proč vlastně zakládám blog? Není to tak úplně z mé hlavy. Mě samotnou by to vlastně nejspíš ani nenapadlo. Vznikl především díky slečnám, ženám a maminkám, které psaly na můj instagramový profil. Takže ženy, DÍKY ♥ .

Krom role mladé mámy jsem také milovnicí dobrého jídla, módy a všech těch cute baby věcí. O tom všem se tu budou objevovat články, recenze, doporučení, rady, tipy. Pokud Vám tu něco bude chybět, neváhejte mi NAPSAT!

S láskou,

Martina