Notice: Only variables should be passed by reference in /home/www/janlasac.cz/domains/mmblog.cz/www/wp-content/themes/thevoux-wp/admin/ot-loader.php on line 329
NEO POP 2018 - MM

NEO POP 2018

NEONATO PURO – NEOPOP 2018

Myslela jsem si, že odolám.

Neodolala jsem .

(sorry za ten Matyho outfit, ale potřeboval nutně tepláky s myší a nedal si vysvětlit, že se mu nehodí k tílku )

Když vyšla na svět novinka od Neonato Puro, kolekce NeoPop 2018, okamžitě jsem se zamilovala. Pro někoho jsou vzory možná fakt divoký (a vlastně se ani nedivím), ale pro mě je to zase něco výjimečného. V Trutnově (rozuměj taková větší vesnice ) už vlastní Neonato minimálně 5 maminek, což znamená, že když jdeme na procházku, kolikrát potkáme 2 stejný kočárky.

Na jednu stranu z toho mám obří radost, protože minimálně polovinu z nich jsem k němu přivedla já, ale zároveň mě neskutečně lákala možnost se zase trochu odlišit . A to NeoPop teda umožňuje dokonale.

Musím se upřímně přiznat, že z 5 vzorů se mi líbí jen dva – Ice cream

a Hunting Dreams.

A jak už asi víte, maskáč to prostě vyhrál ❤️.

Recenzi už jsem psala na model 2016 (najdete ji zde ) . Z něj z velké části vychází i model 2018, takže tentokrát tu zmíním jen prvky, které jsou nové a také se tu pokusím zodpovědět Vaše nejčastější dotazy. Zbytek najdete v již zmíněném článku.

Na první pohled je zřejmé, že je stříška obohacená o možnost prodloužení. Říkám tomu „kšilt“.

Na fotce je krásně vidět, že ho můžete a nemusíte používat. Jednoduše se dá „sklopit“ dovnitř stříšky. Skvěle funguje hlavně proti slunci, nebo v opačném případě proti větru /dešti /sněhu. Osobně ho sklápím jen v případě, že chce malý víc vidět ven , jinak je stále v akci.

Další, možná nejdůležitější novinkou, jsou přední kola „City“.

Skvělá, skvělá, a ještě jednou skvělá věc. Krásně se s nimi zatáčí, jsou lépe odpružená a díky tomu, že jsou menší o sebe nezadrhávají, jako tomu bylo u modelu 2016. Pokud je nemáte, dokupte je, protože manipulace s kočárkem je díky nim ještě snazší .

Krom velikosti je změna ještě v materiálu. Jak na přední, tak na zadní kola byl použit materiál „Eva“. Kola jsou nyní bezúdržbová, nemusíte je nafukovat a zároveň nejdou propíchnout. Geniální .

Malou změnu vnímám i u nánožníku, který tentokrát víc přesahuje zip. Možná je vlastně celkově větší, protože zvedlá část se krásně opírá o madlo. U modelu 2016 tomu tak nebylo a tím pádem tu vznikla mezera. Jak můžete vidět na fotce, miminko  je teď krásně schované a chráněné před vlivy počasí.

Jeden z nejčastějších dotazů se vztahuje na kožené madlo. Zajímá Vás, zda se dá oddělat. Ano, dá a to z obou stran pomocí jednoho zmáčknutí. Nemusíte se bát, že tam miminko musíte strkat spodem pod ním. Pohodlně ho zvednete a pak zase zacvaknete.

Další věc je úložný prostor dole pod kočárkem. Samozřejmě, že jsou kočárky s mega košem, kam se dá narvat půlka baráku. Mezi ně Neonato sice nepatří, ale na druhou stranu disponuje možností prostor uzavřít a to je pro mě důležitější. Záleží na Vašich prioritách. Díky tomu tam můžu dát cokoli a vím, že se to nezašpiní, nezapráší, neztratí a tak dále . Zavírání funguje na principu magnetu, kdyby to náhodou někoho zajímalo .

Ptáte se taky na skladnost kočárku. Osobně ho dávám do auta v tomto stavu ⬇️. V krajní nouzi jsem ochotná i oddělat kola, což je velmi snadné, ale není to potřeba .

Jedním z častých dotazů je velikost korby. Ač se na fotkách možná nezdá, její velikost je opravdu nadstandardní.

Koneckonců, Matyáše jsem v ní měla, v zimním fusaku, ještě když mu bylo 11 měsíců (podotýkám že ještě neseděl) a já byla ráda, že je pěkně v teple, protože sportovní verze je přeci jen více „odhalená“ . Z toho důvodu doporučuji vydržet první zimu s hlubokou korbou .

No a sporťák jsme vlastně používali až do doby, co se narodil Tobík (takže do dvou let). Bez problému se mi tam vešel, kolikrát v něm usnul a nikdy si nestěžoval .

Tolik tedy ke kočárku. Pokud máte ještě nějaké další dotazy, ráda Vám je zodpovím ❤️.

Dovolím si tu napsat taky pár řádků o přebalovací tašce na kočárek, protože Vás hodně zajímala.

Originál taška od Neonato je sice skvělá, ale když do ní mám sbalit dvě děti a sebe na celý den, tak je bohužel malá. Střídám je tedy podle potřeby .

Taška Mirano je od značky PacaPod. Založila ji maminka dvou dětí a to, myslím, mluví za vše. Chaos, nepořádek, věčné hledání klíčů, telefonu, dudlíku, plenky, mastičky….no vlastně všeho, co v danou chvíli zrovna potřebuju. To zná asi každá z nás .

Chcete vědět, proč jsem vybrala zrovna Mirano?

Má totiž dokonalý systém, který mě doslova nutí udržovat v tašce pořádek .

Šedý batůžek na přebalování  černý na jídlo a pití.

A takhle to vypadá v praxi. Většinou si batůžek vytáhnu, přidělám, rozepnu, a vše mám krásně po ruce, aniž bych sto let hrabala v tašce . Jenom batůžek beru třeba na nákup, nebo když někam narychlo jdu a je to pecka .

Na madle ji mám přidělanou takhle .👇

Karabiny byly samozřejmě součástí, stejně jako termo obal na láhev, pouzdro na dudlík a přebalovací podložka.

Co se materiálu týče – jedná se o odolný hustě tkaný bavlněný kanvas potažený jemnou plastovou vrstvou pro snadné čištění.

Taška se mi zatím zdá mega odolná, tak uvidíme, jak zvládne každodenní používání 😁.

6 komentářů
  1. Ahojky, chtela bych se zeptat na kolecka ,zvladnou i teren kostky a kaminky? Kamaradka si ho chce poridit a v obchode ji bylo receno ze to neni kocarek na nerovny povrch ,ken mesto a chodniky. Pritom u nas je mesto z kostek a rozhodne hladky povrch tu neni .
    Dekuji

    1. Ahojky. Teréňák to sice není, ale já s ním bez problémů jezdím i v přírodě, občas projedu nějakou loukou, lesní cestou atd. Nejhorší a nejvíc náročný, ale to asi pro každý kočár, jsou ve městě „kočičí hlavy“. Zlatá louka, oproti nim :D. Klasický kostky, co jsou všude po městě jsou uplně ok :)))

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML štítky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>